Kitnets Da Vana
Το διαμέρισμα Kitnets Da Vana Morro de São Paulo απέχει μόλις 10 λεπτά με τα πόδια από τον Προβλήτα Μόρο ντε Σάο Πάουλο. Το διαμέρισμα προσφέρει ιδιωτικό χώρο στάθμευσης που βρίσκεται κοντά.
Αυτό το διαμέρισμα με 6 δωμάτια παρέχει στους επισκέπτες τη δυνατότητα να επισκεφθούν την Εκκλησία Nossa Senhora da Luz, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 900 μέτρων. Η Παραλία Segunda απέχει μόνο 5 λεπτά με τα πόδια από αυτό το κατάλυμα. Το διαμέρισμα Kitnets Da Vana απέχει μόνο 1 χλμ. από τον Φάρο του Morro de Sao Paulo.
Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Το κατάλυμα έχει ψυγείο και μαγειρικά σκεύη. Σε 10 λεπτά με τα πόδια θα φτάσετε στο τελεφερίκ Tirolesa.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Companhia do Mergulho500 μ.
- Ilha da Coroa do Meio300 μ.
- ΠαραΛία Primeira550 μ.
- Coroa do Meio200 μ.
- 2a Praia250 μ.
- η Παραλία Segunda100 μ.
- η ΠαραΛία Terceira100 μ.
- Praia Porto De Cima300 μ.
- ο Προβλήτα Μόρο ντε Σάο Πάουλο500 μ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Βαλένκα8 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Στο δωμάτιο
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν υπάρχουν παιδικά κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια είναι τα πιο γνωστά αξιοθέατα στην περιοχή του το διαμέρισμα Kitnets Da Vana;
Second Beach Island Morro de Sao Paulo καθώς και 3a Praia βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Kitnets Da Vana. - ❓
Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα Kitnets Da Vana;
Θα χρειαστείτε 5 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα Kitnets Da Vana στο κέντρο της πόλης. - ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το διαμέρισμα Kitnets Da Vana;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Kitnets Da Vana αποτελεί 17$. - ❓
Πού μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο το διαμέρισμα Kitnets Da Vana;
Το το διαμέρισμα Kitnets Da Vana παρέχει ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου.